Bourák

Bourák

Režie: Ondřej Trojan Scénář: Petr Jarchovský, script collaboration Evita Naušová, Ondřej Trojan
Komedie podle scénáře Petra Jarchovského v režii Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem v roli Bouráka. Natáčení proběhlo na jaře a na podzim 2019. Premiéra 11. 6. 2020.
TOMAN

TOMAN

Režie: Ondřej Trojan
Filmové drama o rozporuplné osobě poválečného šéfa zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil politický vývoj v Československu v letech 1945 až 1948 a přispěl k uchvácení moci komunisty. Režie: Ondřej Trojan. V kinech od 4. 10. 2018.
LICHOŽROUTI (The Oddsockeaters)

LICHOŽROUTI (The Oddsockeaters)

Rodinný animovaný dobrodružný C.G.I. film natočila podle knižní předlohy básníka Pavla Šruta režisérka a výtvarnice Galina Miklínová. Premiéra 20. 10. 2016.
SMRTELNÉ HISTORKY

SMRTELNÉ HISTORKY

SMRTELNÉ HISTORKY jsou trikový povídkový celovečerní film, který kombinuje hrané akce s 3D a 2D animací, vedenou loutkou a zadní projekcí. Režie Jan Bubeníček. Premiéra 24. 3. 2016.
DRUHÝ ŽIVOT JITKY K.

DRUHÝ ŽIVOT JITKY K.

Příběh mladé ženy, které nepříznivá diagnóza akutní leukémie radikálně změnila ze dne na den život. Dokumentární film Vojtěcha Kopeckého.
JAKO NIKDY (Like Never Before)

JAKO NIKDY (Like Never Before)

Psychologické komorní drama o umírání, ve kterém vede trojice hlavních postav marný boj se smrtí, bojují sami se sebou a současně mezi sebou – což přináší každému z nich určité očištění. V režii Zdeňka Tyce se představí Petra Špalková, Jiří Schmitzer a Taťjana Medvecká. Premiéra 19. 9. 2013.