Kruté radosti

Jde o komorní příběh, v kterém složitý a tragický vztah dospívající dívkya jejího ambiciózního otce dramaticky poznamená, a snad i trochu změní mikrokosmos lokálního společenství na slovenském maloměstě na začátku dvacátého století. ScénářScarlett Čanákyová RežieJuraj Nvota KameraJan Malíř StřihAlois Fišárek HudbaĽubica Salamon-Čekovská ProducentALEF Film & Media Group KoproducentTotal HelpArt T.H.A., Slovenská televízia , Česká televize
Jde o komorní příběh, v kterém složitý a tragický vztah dospívající dívkya jejího ambiciózního otce dramaticky poznamená, a snad i trochu změní mikrokosmos lokálního společenství na slovenském maloměstě na začátku dvacátého století.

Komorní příběh, v kterém složitý a tragický vztah dospívající dívky (Táňa Pauhofová) a jejího ambiciózního otce (Ondřej Vetchý) dramaticky poznamená, a snad i trochu změní mikrokosmos lokálního společenství na slovenském maloměstě na začátku dvacátého století.

V působivém prostoru idylické krajiny, zdánlivě odřezané od světa, od jakýchkoli významných dějinných, politických nebo společenských událostí, vyvolá příchod půvabné a mladé dívky nejprve skryté, později potlačované a potom kruté drama. Objeví se vášně, potlačené a ukrývané emoce, pokusy o hledání vlastní identity, projevy lásky i nenávisti.

Celovečerním filmem debutující režisér - Juraj Nvota je významným slovenským divadelním a televizním režisérem.

Film je jazykově autentický. Slovenští i čeští herci mluví jazykem své národnosti.

Hrají: Táňa Pauhofová, Ondřej Vetchý, Milan Mikulčík, Anna Šišková, Csongor Kassai, Julius Satinský, Ady Hajdu.

 

Fotografie z filmu

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg

Fotografie z natáčení

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg