Bourák

Bourák

Režie: Ondřej Trojan Scénář: Petr Jarchovský, spolupráce na scénáři Evita Naušová a Ondřej Trojan
Černá komedie Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce. V kinech od 11. června 2020!
Toman

Toman

Režie: Ondřej Trojan Scénář: Zdenka Šimandlová, Ondřej Trojan, na motivy Franka Reisse
Neuvěřitelný a pravdivý příběh Zdeňka Tomana, muže mnoha jmen, šéfa československé zahraniční rozvědky. Bezskrupulózního šmelináře a karieristy, který významně ovlivnil poválečné dějiny. Filmové drama Ondřeje Trojana o vzestupu a pádu kšeftaře s osudy lidí.
Smrtelné historky

Smrtelné historky

Režie: Jan Bubeníček Scénář: Jan Bubeníček
Trikový povídkový celovečerní film výtvarníka a režiséra Jana Bubeníčka je složený ze tří příběhů: Antonio Cacto , Maják, Velkej chlap a tří krátkých blackoutů: Na draka.
Lichožrouti

Lichožrouti

Režie: Galina Miklínová Scénář: Pavel Šrut a Galina Miklínová
Rodinný animovaný dobrodružný C.G.I.film o radostech a strastech zlodějů ponožek - lichožroutů a jejich soužití s námi lidmi. Volně podle stejnojmenného bestselleru spisovatele Pavla Šruta a výtvarnice Galiny Miklínové
Jako nikdy

Jako nikdy

Režie: Zdeněk Tyc Scénář: Markéta Bidlasová, Zdeňek Tyc
Konec kalendářního léta ve filmu "Jako nikdy" znamená zároveň konec života. Vladimír Holas umírá. Kdo je Vladimír Holas? Malíř, sochař a pedagog okresního významu.
Občanský průkaz

Občanský průkaz

Režie: Ondřej Trojan Scénář: Petr Jarchovský
Hořká komedie režiséra Ondřeje Trojana Občanský průkaz na motivy stejnojmenné knihy Petra Šabacha sleduje osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodičů. Od okamžiku, kdy v patnácti letech dostanou občanský průkaz, až do chvíle, kdy se v osmnácti snaží uniknout vojně a pokoušejí se získat modrou knížku.
El Paso

El Paso

Režie: Zdeněk Tyc Scénář: Zdeněk Tyc
Film El paso diváka zavede do kotle vášní, emocí a živelnosti. Režisér Zdeněk Tyc se po úspěšných Smradech už podruhé vrací do světa Romů, který v nás zpravidla vzbuzuje strach a rozpaky, přestože o něm vlastně vůbec nic nevíme… El paso je inspirováno skutečným osudem romské vdovy, matky devíti dětí. Filmová rodina Horváthových má dětí sedm.
U mě dobrý

U mě dobrý

Režie: Jan Hřebejk Scénář: Petr Jarchovský
Filmová komedie na motivy povídek Petra Šabacha, podle scénáře Petra Jarchovského v režii Jana Hřebejka.
Medvídek

Medvídek

Režie: Jan Hřebejk Scénář: Petr Jarchovský
Příběh zasazený do současné Prahy vypráví osudy tří kamarádů, kteří se znají už od školních let. Mají k sobě velmi blízko, vzájemně se se svými rodinami navštěvují a jejich vztahy se zdají být idylické. Málokdo z jejich okolí, včetně jejich žen, však tuší, že všichni z nich mají tajemství, která zásadně ovlivní jejich další směřování.
Kráska v nesnázích

Kráska v nesnázích

Režie: Jan Hřebejk Scénář: Petr Jarchovský
Stejnojmenná báseň Roberta Gravese inspirovala Jana Hřebejka a Petra Jarchovského k vytvoření milostného příběhu mladé ženy řešící dilema lásky ke dvěma mužům.
Horem pádem

Horem pádem

Režie: Jan Hřebejk Scénář: Petr Jarchovský
Vzájemně se prostupující tragikomické příběhy o osudovém ztrácení a nalézání lásek, přátelství, rodin, rodičů a dětí navzájem. Dramatické vyprávění o altruismu i xenofobii, o našem strachu z neznámého, o pocitu ohrožení, který probouzí démona rasismu ukrytého v každém z nás.
Želary

Želary

Režie: Ondřej Trojan Scénář: Petr Jarchovský (podle novely "Jozova Hanule" Květy Legátové)
Želary jsou dramatickým příběhem plným nečekaných osudových zvratů, odehrávajícím se na bohem zapomenutém místě uprostřed válkou zkoušené Evropy, jsou příběhem o střetu dvou rozdílných světů, lidských povah, příběhem o zvláštním vztahu, ze strachu, obav a nedůvěry, dokonce z odporu vyrostlé silné osudové lásky Elišky k Jozovi.
Pupendo

Pupendo

Režie: Jan Hřebejk Scénář: Petr Jarchovský
Ve filmovém vyprávění autorského týmu Pelíšků a Musíme si pomáhat se opět přeneseme v čase, tentokrát těsně před orwellovský rok 1984. Do časů, kdy historie v Čechách odplývala pomalu jako kalná voda řeky Vltavy, která obtéká periferní pražský Libeňský ostrov.
Musíme si pomáhat

Musíme si pomáhat

Režie: Petr Jarchovský Scénář: Jan Hřebejk
Dramatický příběh hrdiny proti své vůli se odehrává během posledních let druhé světové války na českém maloměstě okupovaném Němci.
Pelíšky

Pelíšky

Režie: Jan Hřebejk Scénář: Petr Jarchovský
Konec 60. let, pražská čtvrť staré Košíře. V jedné dvoupatrové vile tu žijí dvě rodiny - Šebkovi a Krausovi.
Cesta z města

Cesta z města

Režie: Tomáš Vorel Scénář: Tomáš Vorel
Programátor Honza tráví většinu svého času v softwarovém domě: mailuje, upgraduje, senduje, attachuje a loaduje. Když bere na výlet do přírody svého předpubertálního syna (Michal Vorel) z rozvedeného manželství, nezapomene samozřejmě přibalit mobil, notebook a digitální kameru.
Kruté radosti

Kruté radosti

Režie: Juraj Nvota Scénář: Scarlett Čanákyová
Jde o komorní příběh, v kterém složitý a tragický vztah dospívající dívkya jejího ambiciózního otce dramaticky poznamená, a snad i trochu změní mikrokosmos lokálního společenství na slovenském maloměstě na začátku dvacátého století.