Bourák
Bourák
Připravujeme: "Rockabilly freakshow" BOURÁK, černou romantickou hudební komedii podle scénáře Petra Jarchovského začne natáčet Ondřej Trojan na podzim 2018.
TOMAN
TOMAN
Historické drama o rozporuplné osobě šéfa zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil politický vývoj v Československu v letech 1945 až 1948 a přispěl k uchvácení moci komunisty. Režie: Ondřej Trojan. V kinech od 4. 10. 2018.
LICHOŽROUTI (The Oddsockeaters)
LICHOŽROUTI (The Oddsockeaters)
Rodinný animovaný dobrodružný C.G.I. film natočila podle knižní předlohy básníka Pavla Šruta režisérka a výtvarnice Galina Miklínová. Premiéra 20. 10. 2016.
DRUHÝ ŽIVOT JITKY K.
DRUHÝ ŽIVOT JITKY K.
Příběh mladé ženy, které nepříznivá diagnóza akutní leukémie radikálně změnila ze dne na den život. Dokumentární film Vojtěcha Kopeckého.
SMRTELNÉ HISTORKY
SMRTELNÉ HISTORKY
SMRTELNÉ HISTORKY jsou trikový povídkový celovečerní film, který kombinuje hrané akce s 3D a 2D animací, vedenou loutkou a zadní projekcí. Režie Jan Bubeníček. Premiéra 24. 3. 2016.
JAKO NIKDY (Like Never Before)
JAKO NIKDY (Like Never Before)
Psychologické komorní drama o umírání, ve kterém vede trojice hlavních postav marný boj se smrtí, bojují sami se sebou a současně mezi sebou – což přináší každému z nich určité očištění. V režii Zdeňka Tyce se představí Petra Špalková, Jiří Schmitzer a Taťjana Medvecká. Premiéra 19. 9. 2013.