Toman
Toman Historické drama a rozporuplné osobě vedoucího odboru zahraniční rozvědky Zdeňka Tomana, který významně ovlivnil politický vývoj v Československu v letech 1945 až 1948, a s jehož velkým přispěním se chopila moci Komunistická strana. V kinech od 4. 10. 2018.
Bourák
Bourák PŘIPRAVUJEME: "Rockabilly freakshow" BOURÁK, gangsterskou černou romantickou hudební komedii podle scénáře Petra Jarchovského začne natáčet Ondřej Trojan na podzim 2018.
Slavonice Fest 2018
Slavonice Fest 2018 V. ročník Letního filmového a hudebního festivalu Slavonice Fest, 1. - 5. srpna 2018. Přes 70 filmů, 13 koncertů, taneční party, výstavy umění a letní pohoda.
LICHOŽROUTI
LICHOŽROUTI Rodinný animovaný dobrodružný film o radostech a strastech zlodějů ponožek Lichožroutů a jejich soužití s námi lidmi. Podle bestselleru spisovatele Pavla Šruta a výtvarnice, režisérky Galiny Miklínové.
Smrtelné historky
Smrtelné historky Trikový povídkový celovečerní film výtvarníka a režiséra Jana Bubeníčka je složený ze tří příběhů: Antonio Cacto, Maják, Velkej chlap a tří krátkých blackoutů Na draka.